Čtvrtek, Říjen 7th, 2010

Nová podzimní kolekce!

Obchod New Yorker pro Vás chystá celou smršť nového oblečení! S novou kolekcí fishbone a fishbone sister se dostávají mladé ženy a mladí muži do světla reflektorů a vzdorují v křiklavých barvách a odvážných střizích chladným teplotám. Podzim se stane jednou velkou party!

Za normálních okolností se zdá večer strávený v tomto ročním období doma na pohovce svůdný – hlavně, když venku skučí vítr a lije jako z konve. Podzimní kolekce fishbone sister, která je hlavním partnerem obchodu New Yorker, srší dobrou náladou a uvádí děvčata do pohybu. Jemné, krátce střižené kostkované a puntíkované šaty a minisukně jsou v této sezoně žádané. Skvělý vzhled dodá mladým ženám růžová mikina s bílými a fialovými pruhy a dlouhé halenky a topy a potiskem. Vesty s levhartím potiskem a džínové bundy vylepší celkový vzhled. Kromě toho nesmějí v žádném šatníku chybět úzké kalhoty, barevné leginy a punčocháče z černé krajky. Před chladem chrání měkké klapky na uši, pestré vlněné šály, klobouky a rukavice bez prstů.

Rovněž kluci budou v nové kolekci fishbone trendy. Modré péřové bundy, podšité džínové bundy a koženkové bundy zahřejí v nestálém podzimním počasí. Pod nimi nosí moderní muži mikiny v nejrůznějších barvách a vzorech a pestře kostkované košile. Rovněž barevná trička s vtipnými potisky pozvednou náladu. Tento sportovní vzhled mladých mužů podpoří ležérní džíny s mačkaným nebo obnošeným efektem a úzké nebo široké kalhoty. Ten, kdo se chce ještě blýsknout bezvadným doplňkem, sáhne po kožešinové čepici, kšiltovce nebo úzké kravatě.You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.