Čtvrtek, Říjen 7th, 2010

New Yorker značky oblečení

Obchod New Yorker není přímo značka oblečení. Tato obchodní síť Vám pouze přináší velmi kvalitní značky oblečení. Nyní si je představíme a shrneme si, co si pro Vás letos připravili.

Značka Amisu byla pro toto léto reprezentována kolekcí Glamour Girls. Ta je inspirována dědičkami hotelového impéria Nicky a Paris Hiltonovou.

Tyto dámské outfity září stylem a ženskou elegancí, ať už se jedná o potištěné zavinovací šaty a krátký kabátek, nebo černé úzké roury v kombinaci s klasickou bílou halenkou a širokou stužkou ve vlasech. Dále v kolekci nechybí trendy bílé džíny, puntíkované halenky a vypasované bundy. Dalším hitem kolekce Glamour Girls jsou obrovské brýle inspirovány Nicole Richie.

Pohodová značka Smog předvedla kolekci Modelka a detektiv. Pánské oblečení situovali do Tureckého design hotelu, ve kterém jarní kolekce opravdu vynikla. Kolekce Smog je upravená, sofistikovaná a zároveň extravagantní. Hlavními barvami jsou černá a bílá. Bílá košile a černé úzké kalhoty, kravata, klobouk…

Jarní kolekce značky Fishbone pro muže s názvem Heartbreak Hotel se naopak řídila přívlastky – mladí, sexy a úspěšní. Oblečení je ve stylu začínající hudební skupiny, která je připravena na cestu k vrcholuYou can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.